KONST / Litografier / Färglitografi 10639005
nr 1063 9005
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), HC-upplaga, signerad, motivet: 53x37
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 19:23:56
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
17 okt
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow